Volné pracovní místo  PROCESS ENGINEER / Chomutov / AND

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Odpovědnost za stanovení a rozvoj výrobních procesů pro výrobní operace
  • Vedení a optimalizace pracovních a technologických postupů
  • Optimalizace procesů ve spolupráci s kvalitou, výrobou a Lean
  • Zavádění nových výrobních procesů a nových technologií
  • Navrhování a realizace nových výrobních linek, zpracování podkladů pro cenové nabídky
  • Řízení TPM procesu
  • Spoluúčast na interní i externí analýze defektů
  • Komunikace s mateřskou divizí ve Francii

Požadujeme

Požadavky na kandidáty:
  • SŠ, příp. VŠ technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Znalost práce na PC ( MS Office, CAD, Inventor)
  • Znalost výrobních technologií
  • Znalost Lean procesů, analytické a systémové myšlení (TPM, 5S,…)
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Schopnost pracovat na více projektech současně
  • Aktivní přístup k řešení problému, týmový přístup

Nabízíme

Nabízíme:
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • benefitní systém

Typ pracovního poměru: HPP
Datum nástupu: ihned / dohodou
Místo pracoviště: Chomutov

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ a uvádějte značku 13327/PROCESS/AND.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2015. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou technických systémů, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

PROCESS ENGINEER / CHOMUTOV / AND