Volné pracovní místo  PROCESS SPECIALIST s ANGLIČTINOU

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 13-19-199692. Hovoříte anglicky a máte chuť získat výbornou praxi v prestižní mezinárodní společnosti? Jste proaktivní týmová osobnost s orientací na čísla a zálibou v elektronické komunikaci? Chcete pracovat v přátelském týmu a mít potenciál růstu? <br/>
<br/>Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku v mezinárodní společnosti kde budete užívat angličtinu každý den. <br/>
<br/>Vaše náplň práce bude: <ul>
<li> kontrola správnosti elektronicky zadaných faktur</li>
<li> řešení technických a elektronických inovací a inovativní procesů</li>
<li> analýzy chybovosti elektronických transakcí</li>
<li> přijímání opatření pro zabránění chybovosti</li>
<li> participace na zavádění nového elektronického řešení všech procesů</li>
<li> minimalizace ,,papírování" </li>
</ul>
<br/>Pracovní úvazek: 40 hodin za týden <br/>Lokalita: Praha 3<br/>Nástup: Ihned<br/>Smlouva na dobu určitou do listopadu 2016 s možností prodloužení

Požadujeme

<ul>
<li> pozice vhodná pro absolventy VŠ</li>
<li> výborná angličtina podmínkou</li>
<li> předchozí praxe v administrativě výhodou</li>
<li> prozákaznický přístup</li>
<li> výborné organizační a plánovací schopnosti</li>
<li> analytické a technické myšlení</li>
<li> znalost SAPu výhodou</li>
<li> proaktivní a optimistický přístup k práci</li>
<li> týmová, dynamická a přátelská osobnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> mezinárodní prostředí </li>
<li> denní užívaní angličtiny</li>
<li> stravenky</li>
<li> dlouhodobá spolupráce</li>
<li> přátelské pracovní prostředí</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.