Volné pracovní místo  PROCESS START UP ENGINEER - průmyslová automatizace - ENERGETIKA

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Máte zkušenosti z průmyslové automatizace v energetice? Máte znalost digitálních kontrolních systémů?<br/>
<br/>Pokud ano, tak je tato pozice přímo pro Vás!<br/>
<br/>V současnosti hledáme zkušeného kandidáta na pozici:<br/>
<br/>PROCESS START UP ENGINEER<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> participace na procesu nastartování, ladění a optimalizaci technologického procesu</li>
<li> práce s řídícími DCS systémy hardwarových a softwarových komponent</li>
<li> technická podpora inženýrům velkých projektů</li>
<li> účast při řešení systémových komplikací a stížností zákazníků</li>
<li> podílení se na definování a provádění akceptačních testů</li>
<li> úzká spolupráce s vedoucími projektů</li>
<li> analýza a řešení technických problémů spojených s instalací, uvedení do provozu a provoz řídících systémů a jeho subsystémů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického zaměření (elektro, energetika)</li>
<li> min. 5 let zkušeností s kontrolními systémy v energetice (velké energetické celky, elektrárny)</li>
<li> znalost DSC kontrolních systémů</li>
<li> plynulá znalost ČJ a AJ - mluvená i psaná forma</li>
<li> výborné PC dovednosti</li>
<li> flexibilita, ochota cestovat</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> motivační finanční ohodnocení</li>
<li> služební vůz</li>
<li> podílení se na zajímavých zahraničních projektech</li>
<li> systém firemních benefitů (příspěvky na stravování apod.)</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".