Volné pracovní místo  Prodavač/ka GATE - FAMILY CENTRUM Pardubice

Lokalita Pardubice a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 20 000 Kč / měsíc

V naši prodejně GATE v Pardubicích ve Family Centru se těšíme na nové kolegy a kolegyně.

Toužíte po práci kde se nebudete nudit? Pracujte i vy tam, kde to umí ocenit!

Hledáme zaměstnance

  • učenlivé
  • spolehlivé

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků na prodejně,
  • práce s oblečením na prodejně i ve skladu,
  • údržba prodejny,
  • reprezentace zaměstnavatele,

Požadujeme

flexibilitu
příjemné vystupování a komunikativnost
zodpovědnost, aktivní a pozitivní přístup k práci
trestní bezúhonnost

Nabízíme

dobrou pracovní atmosféru
zázemí dlouhodobě prosperující společnosti s pevným postavením na trhu
zajímavé platové ohodnocení
příplatky za víkendy

Jiná sdělení

Pracovní doba v našich prodejnách je 11-ti hodinová vč. víkendů. Ovšem odměnou za to, Vám budou 3–4 dny v týdnu volné.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 30 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi.
Děkujeme za pochopení