Volné pracovní místo  Prodavač/ka GATE v OC Central Jablonec nad Nisou

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 20 000–22 000 Kč / měsíc

V naší prodejně v Jablonci nad Nisou se těšíme na nové kolegy a kolegyně

Toužíte po práci kde se nebudete nudit? Pracujte i vy tam, kde to umí ocenit!

Staňte se členem našeho pracovního týmu a vše co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme.

Naše prodejny s oblečením jsou svěží, nadčasové a originální. Hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou tento trend udržet a také dále zdokonalovat.

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků na prodejně,
  • práce s oblečením na prodejně i ve skladu,
  • údržba prodejny,
  • reprezentace zaměstnavatele,

Požadujeme

Možná hledáme právě vás... co požadujeme?

  • prodejní zkušenosti případně praxe z přímého jednání se zákazníky vítány,
  • profesionalitu, zodpovědnost, příjemné vystupování,
  • středoškolské vzdělání nebo výuční list,
  • trestní bezúhonnost,

Nabízíme

Pokud se pro nás rozhodnete... co nabízíme?

3-4 dny volna v týdnu,

možnost zkrácené nebo flexibilní pracovní doby,

oblečení se slevou nebo zcela zdarma,

stravenky v hodnotě 90,- Kč,

individuální přístup ke každému zaměstnanci,

proplacené přesčasy,

odměňování podle dosažených výsledků,

víkendové příplatky,

Jiná sdělení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis s upřesněním prodejny. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na pohovor.