Volné pracovní místo  Prodavač/ka v Turnově

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 500–21 500 Kč / měsíc

O firmě

Společnost Novák maso - uzeniny s. r. o. je tradiční české řeznictví, které je na našem trhu již více než 20 let. Naším cílem je, aby u nás byli spokojeni nejen zákazníci, ale i naši zaměstnanci. Víme, že vše začíná právě na prodejně a proto si vážíme každého našeho zaměstnance. Zakládáme si na čerstvém a kvalitním sortimentu.

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso – uzeniny s. r. o. v Turnově přijme PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Náplň práce:
  • Pultový prodej masa, uzenin, sýrů, lahůdek, pečiva, zákusků a výrobků z teplého pultu
  • Příprava, krájení a doplňování zboží do pultu,
  • Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
  • Prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
  • Kontrola kvality a čerstvosti zboží
  • Komunikace a obsluha zákazníků
  • Obsluha pokladny

Požadujeme

Požadujeme:
  • Praxi s prodejem potravin
  • Dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
  • Zodpovědný přístup k práci
  • Samostatnost
  • Zdravotní průkaz
  • Ochota pracovat na dvě směny (ranní a odpolední) a o víkendu

Nabízíme

Nabízíme:
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč
  • Práci ve stabilní české společnosti na HPP
  • Možnost víkendové brigády na DPP/DPČ = 160 Kč/hod.
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměnu za práci o víkendech a svátcích
  • Multisport kartu
  • Slevové poukázky na nákup zboží
  • Odměna za odpracované roky = Lázně / Poukaz
  • Odměna při výročí narození
  • Příspěvek na péči o oděv
  • Zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
  • Zaučení na prodejně

Vhodné pro

Osoby na mateřské/rodičovské dovolené.