Volné pracovní místo  Prodavači masa a uzenin v Praze

Lokalita Praha a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 24 000 Kč / měsíc

Hledáme schopné loajální a slušné zaměstnankyně/ce do prodejny masa a uzeniny.

Náplň práce:
  • prodej masa a uzeniny
  • obsluhující personál v predjnách
  • doplňování zboží přebírání zboží od dodavatelů
  • prodej nakupujícímu
  • práce s pokladnou
  • práce na dvě směny 6:00 až 13:30 nebo 13:30 až 21:00

Požadujeme:
  • SOU/SŠ vzdělání
  • slušné vystupování praxe v oboru ochota učit se novým věcem
  • praxe na obdobné pozici (značnou výhodou)
  • příjemné vystupování a vzhled
  • čistý rejstřík trestů
  • potvrzení možnosti práce s potravinami (potravinářský průkaz) možno si dodělat.
  • zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění
  • nástup ihned

Nabízíme:
  • pracovní uplatnění v příjemném pracovním prostředí
  • dlouhodobé pracovní uplatnění na HPP
  • Mzda 24 000- dovolená benefity a sleva na zboží
  • pracoviště po celé Praze

Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis na použijte odpovědní formulář nebo volejte na tel: použijte odpovědní formulář .