Volné pracovní místo  PRODEJ KNIH PO TELEFONU, i 33.000 Kč+benefity+precizní zaškolení+prima tým

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–33 000 Kč / měsíc

Na náš úspěšný projekt, který se věnuje prodeji knih a členství v knižním klubu po telefonu, hledáme nové kolegy a kolegyně.

Náplň práce je:
  • telefonické kontaktování stávajících a nových klientů
  • prezentace aktuálních knih a služeb
  • jednoduchá práce na PC

Požadujeme

  • základní znalost práce na PC
  • příjemný hlasový projev
  • pozitivní myšlení a přístup k práci :-)

Nabízíme

  • spolupráce na HPP, ale možnost i DPČ a DPP
  • přesně stanovenou fixní mzdu + bonusy ve formě provizí z uzavřených objednávek po telefonu
  • průměrný výdělek u HPP po měsíčním zaučení 33.000 Kč/měs.
  • průměrný výdělek u brigádníků po zaučení 150 Kč/hod
  • soutěže a hry o krásné výhry
  • možnost výběru směn - Po až So
  • neformální dress code
  • účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
  • přátelské kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • zajištěné občerstvení na pracovišti
  • zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinu

V případě zájmu zašlete životopis nebo kontaktní údaje a my Vás budeme obratem kontaktovat ohledně termínů výběrového řízení.
Těšíme se na Vás. :-)

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.