Volné pracovní místo  Prodejce automatizace - vhodné pro absolventy

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Od svého založení se zabýváme zejména poradenstvím v oblasti personalistiky jak pro uchazeče, tak pro naše klienty. Ve všech oborech doporučujeme uchazeče na pozice řadové, střední i manažerské.

Jsme světovou jedničkou na trhu ve výrobě vstřikovacích strojů, včetně automatizace. Našich 9 výrobních závodů se nachází v Evropě, Americe a Asii. Dále máme 30 poboček a 60 zastoupení po celém světě.
Přidejte se k nám a staňte se členem týmu nadnárodní společnosti.

Hledáme prodejce automatizace

PRODEJCE AUTOMATIZACE – Praha a okolí

Náplň práce:

  • převzetí stávajících zákazníků, jejich podpora
  • aktivní akvizice nových zákazníků
  • prezentace produktů a služeb, tvorba nabídek a příprava obchodních smluv
  • technická podpora k produktům
  • úzká spolupráce s prodejcem vstřikovacích strojů v daném regionu

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • technické znalosti v oblasti automatizace/robotizace výhodou
  • znalost anglického jazyka na dobré úrovni slovem i písmem, znalost německého jazyka výhodou
  • výborné prodejní a komunikační dovednosti, orientace na zákazníka a výsledek
  • příjemné, reprezentativní vystupování
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • příjemný kolektiv a přátelskou atmosféru v zázemí stabilní rodinné společnosti
  • týden dovolené nad rámec ZP
  • odpovídající finanční ohodnocení, variabilní složku na základě dosažených výsledků
  • home office
  • služební automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook
  • možnost dalšího vzdělávání
  • další zaměstnanecké benefity, jako např. MultiSport karta

V případě, že Vás pozice zaujme, zašlete nám svůj životopis a domluvíme si termín osobního setkání s prohlídkou naší výroby.
Použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.