Volné pracovní místo  PRODEJCE DO ODD. SANITY

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

Ref. č.: 13-21-229873. Máte zkušenosti s prodejem sanity? Hledáte si zajímavou práci a chcete jistotu zaměstnání? Pak nám zašlete svůj životopis na pozici Prodejce oddělení sanity a staňte se součástí řetězce hobbymarketů. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> prodej zboží</li>
<li> specializované poradenství v oblasti sanity</li>
<li> doplňování zboží</li>
<li> komunikace se zákazníky</li>
</ul>
<br/>Nástup: IHNED<br/>Lokalita: Praha

Požadujeme

<ul>
<li> minimálně vyúční list </li>
<li> odborné znalosti nebo vzdělání v oboru výhodou</li>
<li> znalost odvětví sanity</li>
<li> vstřícnost k zákazníkům </li>
<li> aktivní přístup k práci</li>
<li> trestní bezúhonnost </li>
<li> spolehlivost, ochota se učit</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 13. plat </li>
<li> měsíční odměny do výše až 2 000 Kč</li>
<li> kvartální prémie až do výše 6 000 Kč</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> smlouva na dobu neurčitou</li>
<li> dárky: v den narozenin, o Vánocích, při narození dítěte a při sňatku</li>
<li> sleva pro zaměstnance na veškeré zboží</li>
<li> možnost profesního růstu</li>
<li> odborná produktová školení</li>
</ul>