Volné pracovní místo  Prodejce Intercompany

Lokalita a další
Vzdělání Základní

O firmě

Personální poradenská společnost zaměřená na řízení lidských zdrojů s celorepublikovým působením.

Požadujeme

Požadavky:
  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • praxe v obchodní činnosti nejlépe tech. zařízení výhodou
  • komunikativní znalost angličtiny podmínkou, němčina výhodou
  • znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • aktivní přístup k zákazníkům, komunikativnost, samostatnost
  • ochota inzenzivně pracovat na svém sebevzdělání

Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete struktorovaný životopis na adresu použijte odpovědní formulář Kontaktní osoba: Martina Úlehlová. Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

Nabízíme

Firma nabízí:
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • podpora vzdělávání, jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • další benefity

Náplň práce:
  • zajištění styku s pobočkami, příjem a zpracování objednávek pro intercompany
  • spolupráce s prodejci, podílení se na zlepšování spolupráce se stávajícími zákazníky
  • zpracování reklamací
  • vedení evidence rozpracovaných zakázak a nabídek až do úplného vyřízení