Volné pracovní místo  Prodejce nákladních vozů - České Budějovice

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Prodejce nákladních vozů.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> prodej nových nákladních vozů</li>
<li> vyhledávání nových klientů</li>
<li> péče o stávající klienty</li>
<li> vytváření aktuální databáze klientů</li>
</ul>
<br/>Nástup: dohodou<br/>
<br/>Plat: fixní částka + provize z prodeje

Požadujeme

<ul>
<li> min. SŠ vzdělání</li>
<li> praxe na pozici prodejce nutná (prodej nákladních vozů, stavebních strojů, apod.)</li>
<li> nutná orientace v oblasti nákladních vozů</li>
<li> znalost němčiny a angličtiny je výhodou, nikoliv podmínkou</li>
<li> příjemné vystupování</li>
<li> znalost práce na PC</li>
<li> řidičský průkaz skupiny B, C je výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> velmi zajímavé platové ohodnocení dle znalostí a zkušeností kandidáta (20 - 35tis.Kč/měs.)</li>
<li> zázemí velké společnosti</li>
<li> služební vůz i k soukromým účelům</li>
</ul>