Volné pracovní místo  Prodejce osobních vozů

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Do našeho týmu hledáme dva kandidáty na pozici prodejce osobních vozů v zavedeném autosalonu.
Náplň práce:

  • Prezentace a prodej osobních i užitkových vozů na showroomu
  • tvorba individuální nabídky modelů dle požadavků zákazníka
  • technická podpora
  • návrh způsobu financování
  • poprodejní péče o zákazníka.

Požadujeme:

  • komunikativní osobnost
  • příjemné vystupování
  • přehled o konkurenčním prostředí
  • technické podvědomí
  • ochota učit se novým věcem
  • chtít pracovat a věnovat se dané pozici na 100%
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B - aktivní řidič.

Nabízíme:

  • Příjemné zázemí stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení (základ + provize z prodeje)
  • podporu v rozjezdu
  • možnost osobního rozvoje
  • pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení
  • benefity - firemní akce vlastní organizace náplně práce
vzdělávací kurzy a školení bonusy prémieslevy na firemní výrobky a služby.