Volné pracovní místo  Prodejce zemědělských strojů Starý Jičín

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Hledáme šikovného kolegu na pozici Prodejce zemědělských strojů, který bude mít na starosti tyto regiony: Olomouc, Bruntál, Šumperk, Jeseník.

Popis pracovní pozice:
  • péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí ve svěřeném území
  • vedení obchodních jednání, příprava nabídek a uzavírání smluv
  • samostatné vedení obchodních případů a jejich evidence
  • každodenní komunikace a osobní kontakt s obchodními partnery

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (zemědělský obor výhodou)
  • orientace a kladný vztah k zemědělské technice
  • obchodní cit
  • řidičské oprávnění B
  • uživatelská znalost práce s PC (Word, Outlook, Excel)

Výhodou bude:
  • znalost problematiky zemědělských nebo jiných velkých strojů (stavebních, nákladní automobilů atd.)
  • praxe v obchodní činnosti v oboru výhodou
  • alespoň základní znalost německého nebo anglického jazyka
  • řidičské oprávnění T

Nabízíme

  • motivační ohodnocení - základní mzdu + bonusy z prodeje a odměny za splněné úkoly
  • služební vozidlo
  • telefon
  • notebook
  • stravenky / penzijní připojištění
  • možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání (růst v oboru)
  • zajímavou a různorodou práci s možností seberealizace