Volné pracovní místo  Prodejní asistent/ka pro Olomouc nebo Přerov

Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 33 500 Kč / měsíc

O firmě

Jsme personálně-poradenská společnost, s mateřskou centrálou v německém Stuttgartu.

V České republice fungujeme od roku 2008 a od té doby pomáháme najít lidem uplatnění na trhu práce. Dbáme na odborný, profesionální a HLAVNĚ lidský přístup.

Zakládáme si na tom, aby naše společnost byla společností, na kterou se budete rádi obracet při hledání zaměstnání.

Hledáme Prodejní asistenty/ky pro Olomouc nebo Přerov. Společnost je známá řetězcem zastaváren v ČR i na SK a funguje již od roku 1988. Nabízí nejlepší výkupní ceny šperků, skla, křišťálu, elektroniky.

Náplň práce:
  • prodej sortimentu
  • komunikace, odborné poradenství a obsluha zákazníků
  • práce s interním systémem a hotovostí v pokladně.

Požadujeme

  • Zkušenosti s prodejem výhodou
  • Komunikativní, zodpovědná a samostatná osobnost
  • Vhodné i pro studenty VŠ s dálkovým studiem

Nabízíme

  • Mzdu 33.500 tis.
  • Práci v mladém kolektivu
  • Kvalitní zaškolení ihned po nástupu do práce
  • Slevy na produkty

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Místo výkonu práce: Olomouc nebo Přerov

Datum nástupu: možný ihned