Volné pracovní místo  PRODEJNÍ PORADCE

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Úspěšná mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá vhodné uchazeče na pozici „PRODEJNÍ PORADCE“, region: Hradec Králové.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • Prezentace a prodej sortimentu
  • Komunikace se zákazníky, poskytování informací
  • Navazování kontaktů v oblasti automobilového průmyslu a získávání dalších odběratelů

Požadujeme

  • Min. vyučení technického směru
  • Znalost práce na PC (Office, Internet, Outlook)
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Základní znalost sortimentu autodílů
  • Prodejní dovednosti, obchodní talent
  • Komunikativnost a prezentační schopnosti
  • Bezúhonnost, zodpovědnost
  • Vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita

Nabízíme

  • Zajímavou práci v automobilovém odvětví
  • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Služební automobil
  • Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborná školení)
  • Zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, stravenky)
  • Místo výkonu Hradec Králové

Nástupní plat: 25 – 30 tis. Kč

Nástup: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".