Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Prodejní specialista - čistící technika

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 30 000–37 000 Kč / měsíc

Jste komunikativní a hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti s příjemným kolektivem? Pro obchodní společnost z oblasti čistící techniky hledáme pohodové kolegy na pozici: Prodejní specialista.

Pracovní náplň:

  • Komunikace se zákazníky a starost o jejich spokojenost
  • Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb
  • Péče o přidělenou část zboží na prodejně
  • Příjem a výdej zboží do a z opravy
  • Objednávky, jejich zpracování a fakturace

Požadujeme:

  • Zkušenost z prodeje (maloobchod) – výhodou
  • Komunikativnost a prozákaznický přístup
  • Pozitivní myšlení a chuť učit se
  • Schopnost práce na PC
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • Práci na krátký-dlouhý týden
  • 5. týdnů dovolené, 2 dny plně hrazeného pracovního volna
  • 13. plat, penzijní nebo životní připojištění v hodnotě 1.500 Kč/ měsíc
  • Plně hrazené stravenky v hodnotě 127 Kč/ den
  • Roční bonusy z prodeje (min. 50 tis.)
  • Přátelský kolektiv s neformální firemní kulturou
  • Slevy na produkty
  • Firemní oblečení
  • Nástup možný IHNED
  • Lokalita pracoviště – Mladá Boleslav

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Vhodné pro

Absolventy.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás