Volné pracovní místo  Prodejní technik - průmyslová automatizace

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Naše společnost, DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o, je personálně poradenskou společností mezinárodního charakteru, s mateřskou společností v německém Stuttgartu. Nabízíme nejen klasické "HR služby" (typu recruitment, executive search, etc.), ale také služby nadstavbové, služby typu "Try and Hire", dočasné přidělení zaměstnanců apod.

Pro našeho klienta silného mezinárodního distributora v oblasti průmyslové automatizace, hledáme vhodné kandidáty na obchodně-technickou pozici v oblasti prodeje pneumatických komponentů a lineárního vedení

Hledáme vhodné kandidáty pro působení v Čechách

Náplň práce:
  • Prezentace společnosti a jejich produktů u zákazníků;
  • Technická pomoc při řešení technických problémů a návrh nových technických řešení;
  • Komunikace s konstruktéry a technology;
  • Zodpovědnost za plnění plánu obratu a marže ve svěřeném regionu;
  • Reporting vedení společnosti;

Požadujeme

  • Min SŠ vzdělání technického směru
  • Obchodní dovednosti;
  • Předchozí pracovní zkušenosti z obchodu, nejlépe s prodejem technického produktu
  • Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou;
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Zázemí zavedené a stabilní mezinárodní firmy;
  • Kompletní vybavení domácí kanceláře – tiskárna, notebook, mobilní připojení do internetu, „chytrý“ telefon, osobní automobil k osobnímu použití;
  • 4 týdny dovolené + 1 týden sick days