Zařazeno v oborech:
Marketing, Zdravotnictví a sociální péče
Pozice:
Product Manager
Lokalita:
Praha-východ
Může se Vám hodit:
Product Manager Praha-východ

Volné pracovní místo Product manager / nákupčí - Elektro

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Plný úvazek
Vzdělání
vyučení

Pro našeho významného klienta hledáme vhodného uchazeče na pozici Product managera / nákupčího do oblasti Elektro (Bílá černá technika).

Náplň práce:

  • zodpovědnost za nákup a prodej
  • komunikace a řízení vztahů s dodavateli odběrateli
  • vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli / výrobci
  • sledování a optimalizace skladových zásob
  • řízení prodeje skupině zákazníků
  • zahraniční cesty v průběhu roku účast na veletrzích výstavách

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (v případě kvalitní praxe možnost i vzdělání SOU)
  • praxe v oboru podmínkou!
  • aktivní znalost AJ (slovem i písmem) – podmínkou
  • znalost práce na PC (Word Excel Outlook)
  • časová flexibilita bezúhonnost
  • organizační a vyjednávací schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
nadstandardní platové možnosti podle zkušeností kandidáta

  • práci v dynamickém kolektivu perspektivní společnosti
  • zázemí stabilní společnosti
  • notebook telefon
  • služební automobil dle domluvy
  • práce na HPP
  • nástup: dle dohody
  • místo výkonu práce: Praha-východ
  • možnost zajištění ubytování v místě výkonu práce

Váš životopis v českém i anglickém jazyce zasílejte pomocí volby „odpovědět“.