Volné pracovní místo  PRODUCT MANAGER - gastroenterologie/revmatologie

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Chcete být součástí nově vznikajícího týmu v rámci již stabilní a zavedené farmaceutické společnosti? Chcete se aktivně podílet na uvádění nových léků na trh?<br/>Máte k tomu ještě navíc zkušenosti s marketingem, produktovým managementem nebo zkušenosti s oblastí revmatologie a gastroenterologie?<br/>Pak právě Vás hledáme! Na pozici:<br/>
<br/>PRODUCT MANAGER<br/>
<br/>Vaší náplň práce bude:<ul>
<li> Kompletní zodpovědnost za launch nového produktu na trh z řady BIOSIMILARS</li>
<li> Příprava a implementace marketingových plánů a strategií</li>
<li> Aktivní spolupráce s vybranými centry a Advisory Boards</li>
<li> Odpovědnost za úspěšné uvádění nových přípravků na trh</li>
<li> Produktová a marketingová školení </li>
<li> Spolupráce s Key Account Managery a </li>
<li> Sledování a vyhodnocování prodejů, monitoring trhu a konkurence</li>
<li> Udržování kontaktů s významnými odborníky v oblasti revmatologie a gastroenterologie</li>
<li> Reportování Business Unit Managerovi</li>
</ul>
<br/>Nástup možný ihned.

Požadujeme

<ul>
<li> DRIVE a CHUŤ USPĚT</li>
<li> VŠ vzdělání v oblasti lékařství, farmacie, přírodověda nebo ekonomie</li>
<li> Praxe na pozici PM nutností </li>
<li> Zkušenost z oblastí revmatologie/gastroenterologie upřednostňováno</li>
<li> Znalost českého farmaceutického trhu</li>
<li> Zkušenost s vedením lidí vítaná</li>
<li> Aktivní znalost AJ slovem a písmem</li>
<li> Strategické myšlení, kreativita, analytické schopnosti</li>
<li> Výborné komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování</li>
<li> Znalost práce na PC (MS Office, IMS Dataview)</li>
<li> Výborné organizační schopnosti</li>
<li> ŘP sk. B</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Zázemí stabilní mezinárodní společnosti</li>
<li> Moderní pracovní prostředí v centru Prahy a příjemný kolektiv</li>
<li> Odborné zaškolení</li>
<li> Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje</li>
<li> Motivující finanční ohodnocení a bonusy</li>
<li> Služební automobil, notebook, telefon</li>
<li> Možnost práce home office</li>
<li> Další zaměstnanecké výhody</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".