Volné pracovní místo  Product manager

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho klienta, společnost zabývající se prodejem počítačových komponentů a sítí, hledáme uchazeče na pracovní pozici:
Product manager pro tyto značky Coolermaster, Eurocase, Foxconn, Hitachi, Kensington, LG, Logitech, MODE COM, SWEEX).

Náplň práce:
  • starost o produktové portfolio
  • nastavení cenové politiky pro jednotlivé trhy
  • příprava marketingových aktivit
  • vyhledávání nových prodejních trhů
  • komunikace s klíčovými zákazníky

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici v oblasti IT
  • zkušenosti s produktovým managementem (HW / SW) a obchodem
  • výborné organizační a komunikační schopnosti
  • adaptabilitu, flexibilitu a samostatnost
  • dobrou znalost AJ

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • osobní i profesní rozvoj
  • zajímavé finanční ohodnocení

Jiná sdělení

Nástup: Ihned
Lokalita: Průhonice – Čestlice
Mzda: velmi dobré platové ohodnocení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".