Volné pracovní místo  PRODUCT MANAGER/PRAHA VYCHOD/STR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Samostatné vedení obchodního týmu se zodpovědností za prodejní výsledky svěřených komodit výrobků s obratem více jak 350 mil Kč.
  • Vedení obchodních jednání se zahraničními i tuzemskými dodavateli, ve kterých naplno uplatníte svůj obchodní talent
  • Vytváření prodejní strategie svěřených komodit včetně cenotvorby s cílem dosažení co nejlepších prodejních výsledků
  • Příprava účinné marketingové podpory svých komodit a osobní spolupráce s reklamními agenturami při tvorbě reklamy
  • Spoluúčast na realizaci celofiremní reklamní podpory
  • Pečlivý průzkum trhu v rámci svých komodit a celkové hledání nových obchodních možností

Požadujeme

Požadavky:

  • Skvělý cit pro obchod
  • Schopnost samostatného rozhodování
  • Kreativní myšlení
  • Praxe v obchodní sféře
  • Dobrá znalost běžné práce na počítači (MS Office, internet)
  • Časová flexibilita
  • Pokročilá znalost AJ slovem i písmem
  • Řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme

Nabízíme:

  • Mzdu, která bude kopírovat Vaše pracovní úspěchy
  • Atraktivní a především tvořivou práci, která je založena na osobní samostatnosti a obchodní kreativitě
  • Možnosti odborného růstu u firmy, která se pravidelně umisťuje na 1. místě v kategorii Velkoobchod,maloobchod a zprostředkování obchodu v rámci prestižního žebříčku nejúspěšnějších českých firem CZECH TOP 100
  • Týden dovolené navíc, program osobního vzdělávání a celou řadu dalších zaměstnaneckých výhod

Možnost nástupu: Ihned
Místo pracoviště: PRAHA ZÁPAD

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v českém jazyce pomocí volby "odpovědět" a uvádějte značku 6311/PM/STR.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2014. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě

Jiná sdělení

Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici:

PRODUCT MANAGER