Volné pracovní místo  PRODUCT SALES MANAGER - senior, ref.č. IV- 027

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Naším klientem je zahraniční společnost, která je součástí globálního leadera v managementu životního cyklu IT v Brně.

V rámci rozšíření obchodního týmu hledáme vysoce motivovaného kandidáta / kandidátku pro obsazení pozice Product Sales Manager Senior (IT):

Náplň práce:
  • Vedení týmu obchodníků seniorů,
  • Identifikace a akvizice zákazníků (firemní zákazníci v ČR a Evropě),
  • Systematická a hloubková analýza trhu(ů) a potřeb zákazníků,
  • Optimalizace stávajících a návrh nových distribučních kanálů,
  • Nabízení portfolia služeb a produktů novým a stávajícím zákazníkům,
  • Udržování a rozvíjení obchodních vztahů se stávajícími zákazníky,
  • Zpracování cenových nabídek,
  • Aktivní správa databáze zákazníků,
  • Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti,
  • Zodpovědnosti za klíčové ukazatele činnosti obchodního oddělení,
  • Analýzy prodeje a reportování Country Managerovi,
  • Soustavné prohlubování znalostí z oblasti IT.

Nástup:
  • Možný ihned

Lokalita:
  • Brno

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, AJ aktivně
  • Zkušenosti v oblasti mezinárodního B2C obchodu,
  • Zkušenost s vedením týmu obchodníků,
  • Schopnost prodat řešení,
  • Pokročilá znalost obchodní angličtiny,
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, důslednost,
  • Logické a kreativní myšlení,
  • Zájem o oblast IT,
  • Proaktivní a přátelskou osobnost s vynikajícími komunikačními a analytickými schopnostmi.

Nabízíme

  • Zajímavou, tvůrčí a motivující práci pro mezinárodní společnost,
  • 25 dní dovolené,
  • Občerstvení na pracovišti,
  • Stravenky,
  • Kurz anglického jazyka,
  • Mobilní telefon, notebook,
  • Teambuildingové aktivity,
  • Profesní vzdělávání,
  • Mladý a přátelský kolektiv.

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.