Volné pracovní místo  PRODUCT/BRAND MANAGER #2869385

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, mezinárodní, obchodně-výrobní společnost v oblasti FMCG "non food" kandidáty na pozici:

PRODUCT/BRAND MANAŽER

Popis pozice / Náplň práce:
· Komplexní starost o přidělené značky společnosti a upevňování jejich pozic na trhu
· Příprava marketingové strategie a marketingového plánu
· Úzká spolupráce s marketingovým manažerem a obchodním oddělením
· Spoluúčast při tvorbě marketingového plánu
· Řízení svěřeného rozpočtu
· Analýza trhu a konkurence
· Komunikace s výrobou
· Promoční akce
· Reporting

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/VŠ vzdělání (obor ekonomika, marketing, obchod)
· Zkušenosti s brand/produkt managementem, řízení marketingových projektů nebo podpory prodeje​
· Zkušenost s marketingem nebo prodejem v oblasti FMCG vítáno​
· Alespoň pasivní znalost Anglického jazyka a chuť k jeho zdokonalování
· Vyspělou osobnost s vysokou mírou sebeorganizace a sebemotivace
· Samostatnost, analytické myšlení, kreativitu
· Velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Velmi dobré finanční ohodnocení
· Služební automobil a telefon i pro soukromé účely
· Samostatnou a zodpovědnou práci ve velmi příjemném kolektivu
· Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
· Termín nástupu dohodou
· Místo výkonu práce: Praha-východ v blízkosti Úval

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost odpovědi prostřednictvím odpovědního formuláře.

Pro případné otázky kontaktujte paní Mgr. Nikolu Drábkovou.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.