Volné pracovní místo  PRODUCTION MANAGER automotive

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost, hledáme zkušeného Leadera výroby.<br/>
<br/>Pracovní náplň:<ul>
<li> zodpovědnost za výrobu</li>
<li> plnění výrobního plánu</li>
<li> vedení týmu, koordinace činností</li>
<li> starost o pořádek a čistotu</li>
<li> zodpovědnost za dodržování technologických procesů</li>
<li> komunikace s ostatními odděleními</li>
<li> BOZP, PO</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> vzdělání technického směru</li>
<li> praxe z obdobné pozice ideálně v automotive</li>
<li> motivace a vedení lidí</li>
<li> velmi dobrá znalost AJ</li>
<li> organizační zdatnost</li>
<li> dobrá počítačová zdatnost, SAP výhodou</li>
<li> prezentační a komunikační zkušenosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí</li>
<li> zajímavé finanční ohodnocení</li>
<li> příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště</li>
<li> práce v mladém kolektivu - možnost odborného růstu</li>
<li> lákavé firemní benefity, závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené</li>
<li> nástup možný ihned</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".