Volné pracovní místo  PRODUCTION MANAGER, ref. č. M 012

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, významnou zahraniční společnost zabývající se obráběním kovů, hledáme vhodného kandidáta na pozici

Prodution manager

Náplň práce:
  • plánování a organizace zakázkové kusové strojírenské výroby
  • zodpovědnost za včasné a bezchybné zpracování zakázek
  • vedení, motivace a kontrola podřízených pracovníků, tj. 30-členného týmu
  • práce s interním systémem

Pracoviště: Brno
Nástup: dohodou

Požadujeme

  • min. SŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského směru
  • praxe na podobné pozici ve strojírenské firmě minimálně 2 roky
  • dobrá orientace v technologii obrábění kovů, zkušenost s kusovou výrobou
  • velmi dobrá orientace v technologiích CNC obrábění kovů
  • praxe ve vedení středně velkého kolektivu
  • znalost anglického jazyka, min. komunikativně
  • samostatná, energická, průbojná osobnost s přirozenou autoritou
  • uživatelská znalost práce na PC

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost jazykového vzdělávání a odborného růstu
  • zdravotní péči rozšířenou o očkování zdarma
  • mobilní telefon, notebook a další benefity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás, v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".