Volné pracovní místo  PRODUKT MANAŽER automotive

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Významná nadnárodní společnost působící v oblasti automobilového průmyslu hledá kandidáta na pozici PRODUKT MANAŽER.<br/>
<br/>Místo výkonu práce: Středočeský kraj<br/>
<br/>Hlavní náplň práce:<br/>
<ul>
<li> analýza trhu a tržního potenciálu s ohledem na prodej ve svěřené oblasti</li>
<li> spolupráce s oddělením technického vývoje, kvality a marketingu při schvalování produktů příslušenství</li>
<li> realizace podpůrných konceptů, programů a opatření</li>
<li> výběr a vyhodnocení nových produktů</li>
<li> organizace tvorby montážních a uživatelských návodů</li>
<li> komunikace s dodavateli přidělených produktů</li>
<li> poskytování technické podpory</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického nebo ekonomického směru</li>
<li> zkušenost s produktovým managementem</li>
<li> praxe z oblasti automotive výhodou</li>
<li> komunikativní znalost němčiny </li>
<li> flexibilita, ochota cestovat</li>
<li> výborné organizační, analytické a komunikační dovednosti</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímá práce ve stabilní mezinárodní společnosti</li>
<li> možnost rozvoje a růstu do budoucna</li>
<li> široká škála zaměstnaneckých výhod</li>
<li> školení v zahraničí, možnost cestování</li>
<li> 13.plat, měsíční bonusy, osobní ohodnocení</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> závodní stravování</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".