Volné pracovní místo  PRODUKT MANAŽER s AJ/RJ

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 12-30-238438. Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici PRODUKT MANAŽER.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> tvorba a správa katalogu výrobků</li>
<li> příprava potravinářských esencí</li>
<li> jejich testování a kontrola postupu</li>
<li> komunikace s vývojem </li>
<li> řešení projektů</li>
<li> práce na projektech v oblasti zpracování masných produktů</li>
<li> komunikace s oddělením produkce a obchodu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ potravinářská/chemická</li>
<li> předchozí zkušenosti v oblasti masné výroby </li>
<li> výborná znalost RJ</li>
<li> komunikativnost, reprezentativnost</li>
<li> MS Office</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> závodní stravování</li>
<li> zajímavé finanční ohodnocení</li>
<li> zázemí stabilní zahraniční společnosti</li>
<li> profesní rozvoj</li>
</ul>