Volné pracovní místo  Produktový inženýr – automatizace, Praha

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Využijte možnost pracovat pro významnou mezinárodní společnost na pozici:<br/>
<br/>PRODUKTOVÝ INŽENÝR<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> specifikace výkonových a řídících komponent na základě zákaznických požadavků</li>
<li> návrhy elektromechanických pohonů, resp. systémů</li>
<li> návrhy software pro PLC, programování</li>
<li> technické konzultace </li>
<li> příprava nabídek, pravidelná komunikace se zákazníky</li>
<li> spolupráce na návrhu technických řešení</li>
<li> komunikace s výrobními jednotkami</li>
<li> úzká spolupráce s prodejními techniky a s ostatními členy oddělení technické podpory</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ technického zaměření – elektrotechnika </li>
<li> min. 3 roky praxe na podobné pozici</li>
<li> znalosti a zkušenosti v oblasti automatizace, znalost programovacího jazyka IEC 61131-3 výhodou</li>
<li> komunikativní znalost angličtiny</li>
<li> výborná uživatelská znalost MS Office, AutoCAD</li>
<li> dobré komunikační schopnosti</li>
<li> orientace na zákazníka</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> prostředí mezinárodní firmy</li>
<li> možnost osobního rozvoje </li>
<li> zaměstnanecké benefity (bonusy, 13. plat, dovolená navíc, firemní akce, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení)</li>
</ul>