Volné pracovní místo  Produktový manažer (školní a kosmetické potřeby)

Lokalita Brno a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–50 000 Kč / měsíc
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Máte cit pro design a láká vás prostředí školních a kancelářských potřeb a módních doplňků?

Co budete dělat?
  • sledujete trendy v oblasti potřeb pro školáky
  • zodpovídáte za nové produktové řady výrobků
  • na základě poptávky zákazníků doplňujete produktové řady o nové výrobky (školní potřeby, batůžky, kancelářské potřeby a
kosmetické doplňky)
  • komunikujete se zahraničními i tuzemskými výrobci
  • budete to Vy, kdo zásadně ovlivňuje nabídku a její rozmanitost

Požadujeme

Ideální kandidátka splňuje:
  • konverzační znalost angličtiny
  • má zkušenosti v podobné oblasti produktového managementu
  • má cit pro design a kreativitu
  • umí se vcítit do potřeb rodičů školáků a předškoláků
  • má ráda MS Excel

Nabízíme

Nové kolegyni nabízíme:
  • mzdu od 45 000Kč výše
  • příspěvky na obědy
  • předplacenou benefitní kartu
  • sick days

Jiná sdělení

Vyrábíme a prodáváme školní, kancelářské potřeby a kosmetické doplňky.

Máte zájem o nabídku Produktový manažer (školní a kosmetické potřeby)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Barbora Bečičková z APROFES,s.r.o.

Aktualizováno včera

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Produktový manažer (školní a kosmetické potřeby)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.