Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Produktový manažer

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd., hledáme do centrály se sídlem Praha Říčany vhodného kandidáta na pozici Produktový manažer.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za produktové portfolio
  • Řízení skladových zásob na centrálním skladu
  • Vyjednávání s dodavateli
  • Zpracování podkladů pro fakturaci dodavatelům
  • Monitorování trhu a reakce produktového portfolia na změny
  • Vyhodnocování prodeje, reporting
  • Spolupráce s marketingovým oddělením
  • Práce s interním IS

Požadujeme

  • Dobrá znalost práce s MS Excel, výhodou SAP
  • Velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Přehled o situaci na trhu
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • Různorodou práci a motivující práci s prokazatelnými výsledky
  • Možnost budování produktové řady
  • Zajímavé platové ohodnocení platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Lokalita pracoviště: Říčany u Prahy

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás