Volné pracovní místo  PRODUKTOVÝ SPECIALISTA (anorganická analýza)

Lokalita Brno a další
Vzdělání Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Bez nadsázky jsme jedním z lídrů na českém a slovenském trhu v oblasti laboratorních zařízení a špičkových přístrojů z oboru analytické chemie a fyzikálních měření: Na trhu působíme již 25 let.

A aktuálně hledáme posilu do týmu Anorganické prvkové analýzy - hledáme PRODUKŤÁKA - OBCHODNÍKA

Co budete dělat?
  • aktivní prodej produktů především pro anorganickou prvkovou analýzu (AAS, ICP-OES,
ICP-MS, XRF, OES)
  • 60 % pracovního času strávených na osobních schůzkách se zákazníky
  • Hledání nových zákazníků
  • Pravidelné návštěvy nejdůležitějších stávajících zákazníků
  • Úzká spolupráce s odpovědnými techniky při instalaci a aplikační podpoře svěřených
přístrojů,
  • Účast na důležitých výstavách a konferencích
  • Příprava a organizace workshopů a seminářů
  • marketingová prezentace svěřeného portfolia (PR články, podklady pro reklamu v
odborných časopisech)
  • přednášky a prezentace přístrojů ze svěřeného portfolia

Pracoviště: Brno

Požadujeme

Co byste měl/a zvládat:
  • VŠ technického nejlépe chemického směru
  • praktické a technické zkušenosti a snaha učit se nové věci
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni – komunikace s výrobci, školení
  • obchodní zkušenosti výhodou, ideálně v oblasti analytických systémů
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • pečlivost, spolehlivost, časová flexibilita
  • uživatelská znalost MS Office (word, excel, powerpoint, outlook)
  • aktivní řidič sk. B

Nabízíme

Co Vám poskytneme?
  • mzdu od 35-40 000 Kč výše + odměny na základě osobních a týmových prodejních
výsledků
  • služební automobil, podle výsledků i pro soukromé použití
  • pracovní smlouvu na jeden rok následně podle výsledků na dobu neurčitou
  • odborná školení u zahraničních partnerů
  • a hlavně tým neskutečných nadšenců

Jiná sdělení

Pokud chcete být součástí týmu skvělých, chytrých a pohodových lidí, ozvěte se nám.