Volné pracovní místo  Programátor / seřizovač pro CNC obráběcí centra

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení

O firmě

Jsme personální agentura s 60 letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Každý den pracujeme na tom, abychom lidem našli tu nejlepší práci, ve které se mohou realizovat a firmám ty nejlepší zaměstnance, kteří jim pomohou v úspěšném rozvoji. To je to, co děláme a kým jsme.

Pro výrobní společnost se sídlem v Kolíně hledáme programátora / seřizovače pro CNC obráběcí centra.

Náplň práce:
práce u CNC obráběcích center DMG zahrnující vlastní programování či práci s externími programy, včetně seřizování stroje v malokusové výrobě

Požadujeme

vyučení v jednom z následucících oborů:
nástrojař, mechanik, seřizovač NC/CNC strojů, obraběč kovů, nebo absolvent SPŠ
praxe v oboru

Nabízíme

perspektivní zaměstnání u dynamicky se rozvíjející společnosti
dobré platové ohodnocení včetně individuálního motivační systému
možnost profesního růstu

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět". Do předmětu uveďte název pozice.
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do dvou týdnů, znamená to, že jste nebyl/a vybrán/a do užšího výběrového řízení.

Těšíme se na spolupráci!