Volné pracovní místo  Programátor - Analytik (JAVA)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Chcete i Vy být součastí dynamicky rostoucí mezinárodní společnosti?<br/>Náš klient Vám nabízí příležitost rozvíjet své zkušenosti na pozici Programátor - Analytik (JAVA).<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> Realizace zadaného SW (front-end finančních aplikací)</li>
<li> Spolupráce při ověřování a testování SW</li>
<li> Podpora provozovaného SW</li>
<li> Vedení týmu junior vývojářů (15 a víc)</li>
<li> Tvorba programátorské a uživatelské dokumentace</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání technického zaměření (popř. středoškolské)</li>
<li> Pokročilá zkušenost se Spring Framework </li>
<li> Pokročilá znalost Apache iBATIS nebo Hibernate</li>
<li> Praxe v technologiích webových služeb </li>
<li> Dobrá znalost XML / XSD</li>
<li> Základní znalost SQL</li>
<li> Praxe s nástrojem Apache Maven </li>
<li> Znalost některého z MVC webových frameworků</li>
<li> Dobrá znalost HTML / CSS</li>
<li> Mírně pokročilá znalost AJ</li>
<li> Schopnost pracovat v týmu a vést lidi</li>
<li> Zkušenosti s psaním unit / integration testů</li>
<li> Schopnost samostatného logického myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí:<ul>
<li> možnost individuálního plánování odborného vzdělávání (interní i externí odborné kurzy)</li>
<li> firemní kurzy cizích jazyků</li>
<li> velký prostor pro profesní rozvoj a růst</li>
<li> celá řada dalších benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, pojištění, firemní akce aj.)</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".