Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR ASP.NET/PHA/ZAC

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
a. Rozvoj systému MAXX, ZETEO, OPTIM – nové moduly, úprava stávajících, vylepšování systémů nabízených z naší strany formou outsourcingu
b. Rozvoj interního CMS – interní webový systém, na které stavíme ostatní
c. Programování formulářů, obchodní logiky, DB struktura a procedury (komunikace s DB týmem – ten má na starosti SQL část)
d. Podle stupně zdatnosti návrh řešení, architektura, volnost v použití technologií, algoritmů atd. + možnost vést menší tým v konkrétním projektu

Požadujeme

Požadujeme:
a. Znalost platformy .NET a programovacího jazyka C#
b. Znalost platformy ASP.NET, HTML/JavaScript
c. Základní znalost relačních databází, jazyka SQL
d. Praktické zkušenosti s vývojem aplikací
e. Práce v sídle firmy v Praze

Nabízíme

Nabízíme:
a. HPP nebo ŽL
b. Plat 30.000 – 50.000 Kč měsíčně, případně individuální domluva
c. K dispozici firemní PC a ostatní prostředky
d. Dovolená – pro spolupráci formou ŽL stejné podmínky jako HPP
e. Flexibilní pracovní doba
f. Pravidelné půlroční hodnocení s možností ohodnocení výkonu formou prémií

Termín nástupu: ihned
Místo pracoviště: Praha

Jiná sdělení

Pro našeho klienta, který se zabývá rozvojem systému, hledáme vhodné uchazeče na pozici PROGRAMATOR ASP.NET/PHA//ZAC