Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR AUTOMATICKÝCH ROBOTŮ #4737670

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, strojírenskou dodavatelskou společnost, vhodné posily do oblasti průmyslové automatizace a výrobních informačních systémů.

PROGRAMÁTOR AUTOMATICKÝCH ROBOTŮ

Hledáme absolventy SŠ/VŠ s praxí v programování robotů a jejich uvádění do provozu (stáže, diplomové práce), kteří mají zájem o aplikaci robotizovaného svařování při výrobě karosérií v automobilovém průmyslu.
Významný podíl činností je vykonáván v místě instalace. Projekty jsou realizovány v rámci mezinárodního týmu, většina projektů soustředěna na zahraniční trh, převážně SR a DE - očekává se vysoká časová flexibilita a ochota cestovat. Vedle programátorských dovedností se uplatňují znalosti technologického procesu, orientace v projektové dokumentaci, znalosti elektro, senzoriky, bezpečnostních prvků a průmyslových komunikací.

Náplň práce
· Off-line a On-line programování robota
· Základní parametrizace a kalibrace robota
· Oživení a uvedení do provozu
· Optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby
· Tvorba a řízení projektové dokumentace
· Řízení projektů, koordinace týmu programátorů robotů a koordinace s programátory PLC
· Vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

Požadujeme

Požadavky na zaměstnance:
· Technické vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo strojírenství
· Velkou výhodou znalost technické NJ/AJ (práce s technickou dokumentací i komunikace)
· Praxe s programováním robotů podmínkou!!!
· Časová flexibilita, ochota cestovat
· 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
· Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
· Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Mzda dohodou s ohledem na dosaženou praxi
· Roční výkonové prémie
· 25 dní dovolené
· Příspěvek zaměstnavatele na stravování
· Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
· Notebook, případně mobilní telefon
· Jazykové kurzy
· Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
· Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.