Volné pracovní místo  Programátor bezpečnostních systémů C#/ASP.NET

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 16-10-230449. Jste profík v C# a zároveň znáte i jazyky ASP.NET a T-SQL?<br/>
<br/>Hledáme nového kolegu do týmu profesionálů největší české společnosti poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti objektů. Společnost vyvíjí vlastní software, který je technologickou špičkou ve svém oboru. <br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Programování v C#, ASP.NET, T-SQL a příležitostně v C++</li>
<li> Práce na systému pro monitorování inteligentních budov</li>
<li> Kombinace vývoje desktopových a webových aplikací</li>
<li> Samostatné řešení vývojových úkolů s možností aktivní účasti během analýzy</li>
<li> Optimalizace stanovených algoritmů a databázových dotazů</li>
<li> Testování produktů, evidence provedených testů</li>
<li> Implementace komunikačních rozhraní na bázi TCP/IP, RS232</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Znalost programovacích jazyků C#, T-SQL, C/C++</li>
<li> Vzdělání, ideálně se zaměřením na IT </li>
<li> Znalost objektově orientovaných metod vývoje software </li>
<li> Znalost databázových systémů SQL (především T-SQL, SQLite) </li>
<li> Znalost moderních technologií ASP.NET a MVC (XML, UML ...) a základních skriptovacích jazyků</li>
<li> Samostatnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita</li>
<li> Znalost anglického jazyka na mírně pokročilé úrovni</li>
</ul>
<br/>Vítané dovednosti: <ul>
<li> Znalost principů zabezpečovací techniky výhodou</li>
<li> Orientace v elektrotechnických schématech výhodou</li>
</ul>

Nabízíme

Jsme tým mladých lidí, který se denně schází v centru Brna v příjemném pracovním prostředí. Nevíme, co je to open space, auta parkujeme ve dvoře a do práce chodíme podle toho, kdy se vzbudíme. Na obědy chodíme společně do blízkých restaurací a pro domácí kuchtíky je k dispozici vybavená kuchyňka. Na obědy nám přispívá šéf formou stravenek v hodnotě 85 Kč.<br/>Dvakrát do roka vyrážíme vstříc společným zážitkům. V létě sportujeme a v zimě se bavíme dle toho, co nám počasí umožní. Když si chceme oddechnout, máme na to celkem 5 týdnů v roce.

Vhodné pro

Absolventy.