Volné pracovní místo  Programátor C# (.NET) – JUNIOR I SENIOR

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Programovat v C# (.NET)
Pracovat s databázemi MSSQL
Tvořit webové technologie (HTML, CSS, JQuery, Bootstrap …)
Pracovat na projektech vývoje softwaru pro velké mezinárodní firmy
Pro jazykově vybavené kandidáty též možnost cestovat na pobočky klientů (Amerika, Holandsko, Německo aj.)

Požadujeme

Jste nadšený absolvent či zkušený PROGRAMÁTOR? Máte zkušenosti s programování v C# (.NET), znalosti databází MSSQL a setkali jste se s webovými technologiemi jako HTML, CSS, JQuery, Bootstrap aj?

Pokud ovládáte angličtinu či němčinu na komunikativní úrovni, můžete se dostat až k implementaci řešení přímo u klienta.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Být součástí malého týmu s příjemným a férovým šéfem
Pracovat v nových moderních kancelářích s high-tech technologiemi
Flexibilní pracovní dobu, možnost pravidelného home office
Zajímavé platové ohodnocení – závislé na Vaší praxi a výkonu
Penzijní připojištění a další
Místo výkonu práce: region Velké Meziříčí

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? NEVÁHEJTE MI POSLAT ŽIVOTOPIS, OZVU SE VÁM A PROBEREME MOŽNOSTI. PROGRAMÁTORY HLEDÁME DO VÍCE FIREM!