Volné pracovní místo  Programátor C#, příležitost i pro perspektivní absolventy

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Hledáme schopné programátory C#. Nabízíme práci v Brně v příjemných prostorech a přátelském kolektivvu. Šance i pro šikovné absolventy v oboru.

POPIS POZICE:
  • vývoj aplikačního SW pro výrobní informační systémy
  • implementace a uvádění systémů do provozu
  • analýza a návrh dílčích modulů systémů
  • tvorba a řízení projektové dokumentace
  • technické řízení projektů (u menších zakázek)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku
  • výhodou jsou 2-3 roky praxe s programováním a implementací informačních systémů
  • znalost programování na platformě .NET (Win Forms, ASP.NET, apod.)
  • znalost jazyků C#, SQL, Java script, apod.
  • znalost návrhů relačních databází
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • aktivní znalost německého nebo anglického jazyka
  • schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • ŘP sk B.
  • ochota cestovat v rámci ČR a zahraničí
  • zkušenosti s vývojem a implementací systémů PIMS/MES/OEE/LIMS, apod. jsou výhodou
  • vítáme zkušenosti: se software Wonderware, OSI, GE či AspenTech
  • oceníme znalosti v oblasti čárových kódů, WiFi sítí, komunikace zařízení, apod.

Nabízíme

  • práce na HP v Brně
  • prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
  • možnost kompletního zaškolení pro absolventy
  • roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní investiční připojištění
  • notebook, případně mobilní telefon
  • jazykové kurzy

Vhodné pro

Absolventy.