Volné pracovní místo  Programátor C++

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Rád programujete v jazyku C++, máte za sebou školní/komerční projekty v tomto jazyku a obhlížíte se po atraktivní pracovní nabídce? Pokud chcete získat cennou praxi v úspěšné společnosti, využijte tuto příležitost ucházet se o pozici Programátor C++.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li>Programování specifického SW v C++</li>
<li>Analýza problému a návrh vhodného SW řešení</li>
<li>Testování navrhnutých řešení</li>
<li>Spolupráce se zkušeným týmem programátorů</li>
<li>Možnost účasti na zajímavých projektech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li>VŠ v IT (nebo SŠ s relevantní praxí)</li>
<li>Pokročilá znalost jazyka C++ (komerční zkušenost výhodou)</li>
<li>Dobré porozumění životního cyklu vývoje SW</li>
<li>Znalost databází, verzovacích systémů</li>
<li>Analytické a logické myšlení</li>
<li>Znalost technické angličtiny</li>
<li>Flexibilita, zájem rozvíjet se a učit se novým dovednostem</li>
<li>Týmový hráč</li>
</ul>
<br/>Výhodou:<ul>
<li>Aktivní znalost stredoškolské matematiky a fyziky</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 25 dní dovolené</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> zvýšení platu po zkušební době</li>
<li> odborná školení</li>
<li> celozávodní odměny za plnění cílů</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> proplacení prvních tří dnů nemocenské</li>
<li> zajištění místa pro dítě v mateřské školce</li>
<li> firemní i mimofiremní akce</li>
</ul>