Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR C/C++|PRÁCE NA HOME OFFICE|MNOHO BENEFITŮ|

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Popis pracovní nabídky

Ref. č.: 4-10-245264. <ul>
<li>** POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY *** </li>
</ul>
<br/>Chodit do práce kdy chcete a odcházet jak chcete, možnost pracovat z domu dle potřeby, jezdit na zahraniční služební cesty, komunikovat denně anglicky, mít 25 dní dovolené a 2 dny navíc v případě nemoci a k tomu mít proplacenou dopravu či možnost finančního příspěvku na relokaci? Myslíte si, že je to přehnané? Právě toto a mnohem více nabízí mezinárodní výrobní společnost, patřící ke špičce ve svém oboru, svým zaměstnancům. <br/>
<br/>Právě tato společnost nyní hledá absolventy s praxí v oblasti programování v jazyce C případně C++ a se zájmem o oblast embedded na pozici "PROGRAMÁTOR C/C++|PRÁCE NA HOME OFFICE|MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST|"<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> programování v jazyce C/C++</li>
<li> práce v oblasti embedded</li>
<li> práce v oper. systému Linux</li>
<li> analýza požadavků zákazníka</li>
<li> spolupráce při tvorbě zákaznických řešení</li>
<li> implementace nových nápadů do projektu</li>
<li> provádění srovnávacích testů SW / HW</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> VŠ vzdělání - oblast IT/elektro</li>
<li> anglický jazyk na komunikativní úrovni (jsme mezinárodní společnost)</li>
<li> znalost C/C++</li>
<li> znalost v oblasti embedded </li>
<li> znalost OS Linux</li>
<li> zájem o vývoj embedded aplikací v přední světové společnosti</li>
<li> zájem o oblast elektroniky, mikropočítačů a programování s tím spojené</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> možnost práce z domu (home office) - 3 dny v týdnu práce z domu</li>
<li> příspěvek na dopravu</li>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> 2 dny "sick days" k dovolené navíc</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> proplacení nemocenské do výše 80% mzdy</li>
<li> životní a penzijní připojištění</li>
<li> široká podpora při relokaci (nalezení ubytování, relokační příspěvek, atd.)</li>
<li> podpora při navazujícím vzdělávání (PhD. apod.)</li>
<li> příspěvek na volnočasové aktivity </li>
<li> příspěvek na jazykové kurzy</li>
<li> cestovní pojištění</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> výhodný mobilní tarif pro zaměstnance a jejich rodiny</li>
<li> technický mentoring</li>
<li> práce s nejnovějšími technologiemi</li>
<li> práce ve 3 největší společnosti na světě ve svém oboru</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.