Volné pracovní místo  Programátor CNC soustruhu (od 23.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

Příležitost pro programátory CNC!
Umíte pracovat se soustruhem a zároveň programovat v systému Heidenhain, Fanuc nebo Sinumerik?

Pokud ano, hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • obsluha CNC soustruhu
  • samostatné programování v přidruženém systému
  • zodpovědnost za svěřený stroj a nástroje
  • práce s technickou dokumentací
  • finální kontrola kvality obrobku

Požadujeme

  • min. 1 rok praxe na pozici programátora CNC
  • SOU/SŠ technického směru
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • spolehlivost, preciznost, samostatnost

Nabízíme

  • práce se špičkovými stroji
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvky na stravování
  • moderní pracoviště
  • místo výkonu práce: cca 15 km od Olomouce
  • termín nástupu: ihned

Jiná sdělení

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis. Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.