Volné pracovní místo  Programátor CNC strojů (m/ž)

Vzdělání Vyučení
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Máte zkušenosti s tvorbou a úpravou obráběcích programů pro CNC stroje?
  • Programování CNC strojů - frézovací a soustružnické stroje
  • Optimalizace procesu obrábění
  • Tvorba speciálních návodek pro obráběcí stroje

Požadujeme

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou.
  • Praxe v oboru
  • Zkušenosti s programováním CNC strojů
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost CAD/CAM software, SolidCAM výhodou
  • Znalost Sinumerik 840D a Heidenhain iTNC 530
  • Znalost NJ nebo AJ - úroveň B1 výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • pestrá náplň práce v jednosměnném provozu
  • příspěvek na stravování
  • dovča navíc + 3 sick days
  • MultiSport karta
  • další zaměstnanecké výhody a benefity
  • zálohy a zajištěné ubytování
  • nástup ihned

Možnost ubytování

Poskytujeme ubytování.