Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR COBOL

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní finanční společnost, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: PROGRAMÁTOR COBOL

Náplň práce:
  • údržba a další vývoj vnitropodnikového informačního systému SICLID
  • úprava a tvorba programového vybavení v programovacím jazyce COBOL

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • AJ - dobrou znalost slovem i písmem
  • FJ - komunikativní znalost - výhoda
  • znalost programovacích jazyků: IBM COBOL, DB2, CICS, Screen Definition Facility II MVS, Job Control Language
  • min. 1 rok praxe na obdobné pozici s programovacím jazykem COBOL
  • analytické myšlení, schopnost práce v týmu
  • dobré komunikativní schopnosti

Nabízíme

  • finanční ohodnocení v závislosti na dosažené praxi, cca 35.000 CZK
  • možnost profesního a osobního růstu
  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • program zaměstnaneckých výhod

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a profesní životopis v českém a anglickém, popřípadě francouzském jazyce na mail: použijte odpovědní formulář

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MERCURY GROUP s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti MERCURY GROUP s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.