Volné pracovní místo  Programátor embedded zařízení - jazyk C

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Bakalářské, Vysokoškolské

Chcete spolupracovat na krátkodobém projektu (cca 10 měsíců) při vývoji řídících jednotek? Pro zajímavý projekt hledáme posily do týmu na pozici

Programátor embedded zařízení - jazyk C

Pracovní náplň:
-Návrh SW dle zadání
-Tvorba technické dokumentace
-Testování SW
-Troubleshooting

Odpovědnost:
-za technický návrh SW ŘJ (řídicí jednotky)
-za otestování a případný troubleshooting navrženého SW ŘJ
-za tvorbu doprovodné technické dokumentace k SW ŘJ

Odborné znalosti a dovednosti:
-VŠ nebo alespoň SŠ vzdělání elektrotechnického směru
-Expertní znalost jazyka C jazyk C++ výhodou znalost a zkušenosti Win32 C# Visual Basic apod. výhodou
-Velmi dobrá znalost platforem x51 AVR ATmega ATxmega znalost platformy ARM (Cortex) výhodou
-Velmi dobrá znalost ASM a schopnost učit se práci s novými CPU
-Dobrá znalost elektroniky schopnost číst a konzultovat elektrická schémata
-Alespoň 2 roky praxe ve vývoji softwaru pro embedded zařízení
-Schopnost samostatně studovat a zvládat návody manuály datasheety a příkladové zdrojové kódy v AJ
-Velmi dobrá znalost algoritmizace a základních programovacích technik
-Znalost průmyslových komunikací znalost sériových komunikací zkušenosti s implementací sériových paketových komunikací (typu MBUS MODBUS apod.)
-Velmi dobré analytické schopnosti řešení problémů a hledání jejich příčin
-Dobré komunikační schopnosti a schopnost efektivně pracovat v týmu
-Řidičský průkaz sk B
-Mluvená angličtina mírně pokročilá písemná angličtina pokročilá

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".