Volné pracovní místo  Programátor GUI (Brno/Vídeň)

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Usilujete o profesionální seberealizaci a zároveň chcete přispět ke změnám v jedné z nejvýznamnějších mezinárodních společností? Přihlaste se na pozici Programátor GUI.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Navrhování a programování GUI webového řešení podle požadavků</li>
<li> Podíl na vývoji inovativního webového řešení v oblasti business intelligence poskytovaného jako SaaS</li>
<li> Práce v prostředí dynamického týmu využívajícího metody agilního vývoje SW (SCRUM)</li>
<li> Podílení se na návrhu a implementaci automatizace cloudových procesů využitím jeho služeb</li>
<li> Intenzivní komunikace v rámci menšího mezinárodního týmu - nutnost cestovat do max. 50% času (převážně na pobočku ve Vídni)</li>
<li> Nasazování a údržba vyvíjeného řešení v cloudu</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenosti s vývojem web aplikací v javascriptu </li>
<li> Znalost cloud řešení </li>
<li> Znalost práce s databázemi (SQL nebo MDX)</li>
<li> Znalost OLAP výhodou </li>
<li> Znalost Tomcat / Apache výhodou</li>
<li> Uživatelská znalost OS Linux výhodou</li>
<li> Dobrá znalost MS Windows a MS Office</li>
<li> Dobrá znalost AJ</li>
<li> Řidičský průkaz sk. B</li>
<li> Flexibilita</li>
<li> Schopnost a ochota učit se, vítána schopnost přinášet aktivní podněty</li>
<li> Být otevřený jiným názorům</li>
<li> Spolehlivost, aktivní přístup, týmový hráč</li>
<li> Komunikativnost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Atraktivní platové ohodnocení</li>
<li> Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů</li>
<li> Stravenky</li>
<li> Jazykové kurzy</li>
<li> Firemní vzdělávání</li>
<li> Přátelský kolektiv</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".