Volné pracovní místo  Programátor/-ka PLC

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–70 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Do stabilní a úspěšné strojírenské společnosti, která vyrábí na zakázku unikátní produkty pro přední světové značky v automotive i v mnoha dalších průmyslových odvětvích, hledáme nové posily do týmu.

Popis pozice:
  • Tvorba a úpravy PLC programů pro průmyslové stroje a zařízení
  • Spolupráce na údržbě zařízení v oblasti PLC
  • Řešení nastalých problémů
  • Poskytování technické podpory
  • Analýzy systémů, zapojení do projektů neustálého zlepšování a zajištění maximální efektivity zařízení

Požadujeme

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na podobné pozici min. 2 roky
  • Znalost systémů Siemens (TIA Portal, Simatic 7)
  • Znalost AJ aspoň na mírně pokročilé úrovni
  • Práce s technickou dokumentací
  • Samostatnost, komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, přesnost, aktivita při plnění svěřených úkolů
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v prosperující společnosti, v menším přátelském týmu
  • Motivující finanční ohodnocení (měsíční mzda + prémie)
  • 13. a 14. mzda dle výsledků firmy
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Prostor pro profesní růst, práce s nejnovějšími technologiemi
  • Další příspěvky a akce pro zaměstnance

Máte zájem o nabídku Programátor/-ka PLC ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petr Janák z HR PROfi

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Programátor/-ka PLC

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.