Volné pracovní místo  Programátor Navision - šance i pro absolventy s praxí

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte alespoň krátkodobou praxi v programování a hledáte možnost, jak jí zúročit a získat další cennou zkušenost? Nyní máte skvělou příležitost ucházet se o pozici Programátor Navision.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Vývoj dataportů a reportů v Navision (příp. MS CRM)</li>
<li> Vývoj, úprava a testování aplikací dle požadavků</li>
<li> Navrhování nových řešení a funkcí, implementace změn</li>
<li> Spolupráce s konzultanty a uživateli systému</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Vzdělání v IT</li>
<li> Znalost SQL</li>
<li> Zkušenost v programování (alespoň při studiu) v .NET (příp. Pascal nebo Delphi)</li>
<li> Zkušenost s programováním Navision výhodou</li>
<li> Znalost MS produktů (MS CRM, MS Sharepoint...) výhodou</li>
<li> Komunikativní AJ</li>
<li> Proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme Vám:<ul>
<li>motivující a průhledný systém odměňování</li>
<li>profesionální zázemí a vybavení </li>
<li>systematický osobní rozvoj, prostor pro kariérní růst</li>
<li>zázemí úspěšné nadnárodní firmy</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".