Volné pracovní místo  Programátor PHP - digitální projekty

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 50 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Jsi PHP programátor na volné noze?
Pracuješ ve frameworku Symfony (4)?
Jsme menší firma, která pomáho přetvářet podobu současného digitálního marketingu.
Přidej se k nám a můžeš se podílet na vývoji chytrých digitálních řešení - webové i mobilní apky, e-commerce, API, microsites atd.

Náplň práce:
  • budeš dělat to, co umíš - vývoj v PHPčku, využíváme primárně framework Symfony
  • prtáce na backendu
  • návrh APIček
  • využíváme GIT

Požadujeme

  • hledáme někoho, komu přijde PHP pořád sexy
  • zná framework Symfony
  • nebojí se frontendu (alespoň základy)
  • kterého zajímají novinky a vychytávky,
  • případně i milovníka API
  • a jsi srdcař, který rád odevzdává kvalitně provedenou práci ;-)

Nabízíme

  • nabídneme Ti zajímavou práci a rozmanité projekty
  • nabídneme Ti i většinový Home Office
  • stejně tak se určitě dohodneme na sazbě, která Tě bude motivovat.
  • využiješ svůj potenciál na tvorbu super věcí.
  • můžeš se vzdělávat, máme tu spoustu profesionálů z oboru
  • a taky nejsme žádný korporát, ale menší SW firma, tykáme si tady a udržujeme pohodovou atmosféru .

Jiná sdělení

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Personal, s.r.o. se sídlem v Brně, Křenová 531/69a, IČ:17181879 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!