Volné pracovní místo  >>> PROGRAMÁTOR PLC - ABSOLVENT <<< #3859687

Lokalita a další
Vzdělání Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, zahraniční společnost, profesionál v oblasti průmyslové automatizace, ABSOLVENTY a ABSOLVENTKY VŠ se zaměřením na průmyslovou automatizaci.

PROGRAMÁTOR PLC - ABSOLVENT

Popis pozice / Náplň práce:
· Vývoj v oblasti SW průmyslové automatizace
· Návrh, vývoj, oživení a servis v oblasti automatizačních linek
· Vedení technické dokumentace
· Spolupráce s ostatními vývojovými odděleními na mezinárodní úrovni
· Spolupráce s výrobou
· Řešení technických problémů se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· VŠ vzdělání se zaměřením na průmyslovou automatizaci
· Základní znalost AJ nebo NJ
· Zkušenosti z obdobné pozice VÝHODOU, může být i trainee program
· Zájem o obor a ochota neustále se vzdělávat
· Uživatelská znalost práce na PC
· Reprezentativní, komunikativní a zodpovědnou osobnost
· Ochotu dále se vyvíjet a pracovat na své kariéře

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Know – How a kariérní růst v atraktivním oboru
· Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
· Odpovídající finanční ohodnocení
· Možnost profesního a osobního růstu
· Bohatý systém firemních benefitů
· Termín nástupu: IHNED
· Lokalita: Praha, Středočeský kraj nebo Ůstecko - projekty v rámci celé ČR, cestování

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.